Pozvánka na konferenci a veletrh Evropské asociace technického konopí v Praze

Ve dnech 6. až 7. června se koná již 21. ročník mezinárodní konference Evropské asociace technického konopí (EIHA). Letos poprvé v historii v České republice, a navíc s veletrhem. Všichni příznivci technického konopí se mají na co těšit!

Na začátku dubna se podařilo finalizovat program konference. Z dlouhé řady zvučných jmen je jasné, že půjde o nesmírně obohacující a poučnou událost. Jsme přesvědčeni, že i plánované diskuse poskytnou cenné informace o nejnovějším vývoji a příležitostech v rychle se rozvíjejícím sektoru s technickým konopím.

Svátek konopí na Vyšehradě

Jmenujme jen pár řečníků z řad celosvětově uznávaných odborníků: stavitelé Sergej Kovalenkov a Steve Allin, polský odborník na vlákno Maciej Kowalski, uznávaný výzkumník Kenzi Riboulet-Zemouli a česká stopa v podobě prezidentky CzecHemp Hany Gabrielové, lékaře Pavla Kubů a botanika Miroslava Vosátka.

Kompletní program si můžete prohlédnout zde.

Kromě samotné konference se bude souběžně konat i mezinárodní veletrh. Přidružené expo nabídne účastníkům možnost seznámit se s nejnovějšími inovacemi a produkty v konopném odvětví. Konference i veletrh se konají v reprezentativních prostorech Kongresového centra v samotném srdci Prahy poblíž Vyšehradu.

Členové Českého konopného klastru CzecHemp mají 10% slevu na konferenci a veletrh s kódem EIHA-10. Objednávky vstupenek, stánků a sponzorských balíčků probíhají na tomto odkazuV případě zájmu o speciální slevu pro vystavovatele na veletrhu, napište na e-mail člence výkonné rady EIHA Hance Gabrielové: prezidentka@czechemp.cz.