Odkazy na publikace a zdroje k tématu konopí:

 

FAAAT.jpg

Konopí a udržitelný rozvoj

Konopí jako prostředek k dosažení cílů udržitelného rozvoje definovaných OSN. Přehledně členěná publikace FAAAT k náhledu či stažení zde.

ICCI-logo.png

Knihovna ICCI

Zdroj odborných článků z oblasti výzkumu endokanabinoidního systému a medicínského využití konopí a kanabinoidů zde. Články jsou určeny ke vzdělávání a jejich komerční využití v rozporu s autorskými právy je zakázáno.

biomasa_pro.jpg

Konopí: Biomasa pro život

Uvažujete o pěstování konopí a nevíte jak a proč? Užitečná publikace pro Vás ke stažení zde.

CRIMSONDIGESTvol1.jpg

The Crimson Digest Vol 1

Zmapování historie přístupu mezinárodního práva ke konopí shrnuté přehledně v jedné publikaci zde.

DIGESTcoverVol2.png

The Crimson Digest Vol 2

Shrnutí zásadního vývoje přístupu ke konopí na základě jeho posouzení expertní skupinou Světové zdravotnické organizace zde.

eiha.png

Stanovisko EIHA k posouzení konopí WHO

Vyjádření Evropské asociace technického konopí k výsledkům posouzení konopí expertní skupinou Světové zdravotnické organizace zde.

hempcrete.jpg

Konopný beton - stavební materiál s negativní uhlíkovou stopou

Přesná data z výzkumu vlastnosti konopného betonu vázat do sebe oxid uhličitý v publikaci autorů Taruna Jamiho and Sumita Kumara zde.

emcdda.png

Výhled pro konopí v Evropě

Publikace Evropského monitorovacího centra pro drogy a drogovou závislost shrnující odhad vývoje přístupu ke konopí z hlediska jeho budoucího využití a regulace ke stažení zde.

emcdda.png

Vývoj evropského trhu s konopím

Publikace Evropského monitorovacího centra pro drogy a drogovou závislost odrážející současný stav legálního i černého trhu s konopím v Evropě zde.